Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

29. júla 2006

Je dobré,že vláda hodila spiatočku vo výrokoch o privatizáciiPoslanec NR SR Pavol Minárik (KDH) považuje za dobré, že vláda "hodila spiatočku vo vyhláseniach o privatizácii v porovnaní s predvolebným obdobím". "Tým, že sú vo funkciách majú zodpovednosť a ...Zdieľať

BRATISLAVA 29. júla (WEBNOVINY) - Poslanec NR SR Pavol Minárik (KDH) považuje za dobré, že vláda "hodila spiatočku vo vyhláseniach o privatizácii v porovnaní s predvolebným obdobím". "Tým, že sú vo funkciách majú zodpovednosť a vidno, že to reflektujú," povedal pre agentúru SITA Minárik. Podľa neho je dobré, že nová vláda ctí kontinuitu a zjemnila svoje vyjadrenia o privatizácii bratislavského a košického letiska, ktorú chcela kedysi prehodnocovať, ale v súčasnosti už len čaká na vyjadrenie Protimonopolného úradu.

Minárik však pripomenul, že pohľad kresťanských demokratov na privatizáciu je iný ako súčasnej vlády, v ktorej sedí jedenásť bývalých komunistov. Podľa neho nemá napríklad zmysel, aby štát držal Cargo, zdôraznil. "Neprivatizácia Carga pochová železničnú dopravu na Slovensku," dodal Minárik.

SITA© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Útok v židovskom centre si vyžiadal jednu obeť a päť zranených
<< predchádzajúci článok
V utorok by malo zložiť sľub 21 poslancov

Je dobré,že vláda hodila spiatočku vo výrokoch o privatizácii - diskusné fórum čitateľov