Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

25. novembra 2021

Jeden test za týždeň nestačí, konzílium vyzýva firmy k častejšiemu testovaniu nezaočkovaných zamestnancovŽiadame zamestnávateľov, zamestnancov aj malé firmy, aby testovali nezaočkovaných zamestnancov dva až trikrát do týždňa. Povedala to na pravidelnej tlačovej konferencii k epidemickej ...Zdieľať
06 676x470 25.11.2021 (Webnoviny.sk) - Žiadame zamestnávateľov, zamestnancov aj malé firmy, aby testovali nezaočkovaných zamestnancov dva až trikrát do týždňa.Povedala to na pravidelnej tlačovej konferencii k epidemickej situácii hlavná odborníčka Ministerstva zdravotníctva SR pre primárnu pediatriu a členka konzília odborníkov Elena Prokopová. Podľa vládou prijatých opatrení je momentálne nutné testovať zamestnancov antigénovým testom raz do týždňa.

Prokopová tiež poprosila mamičky s malými deťmi, ktoré majú možnosť nedať deti do škôlky, aby radšej obmedzili kontakty a nechali dieťa doma, a to nielen pre ochorenie COVID-19, ale aj pre iné infekcie.


Zdroj: Webnoviny.sk - Jeden test za týždeň nestačí, konzílium vyzýva firmy k častejšiemu testovaniu nezaočkovaných zamestnancov © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zákaz vychádzania na Slovensku platí od štvrtka. Aké sú výnimky a kam môžu ľudia ísť? (video)
<< predchádzajúci článok
Lockdown nie je dlhodobá cesta, Slovensko potrebuje zvýšiť zaočkovanosť o 30 percent

Jeden test za týždeň nestačí, konzílium vyzýva firmy k častejšiemu testovaniu nezaočkovaných zamestnancov - diskusné fórum čitateľov