Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

09. júna 2023

Jednota dôchodcov Slovenska podpísala memorandum o spolupráci so stranou Sloboda a SolidaritaJednota dôchodcov Slovenska (JDS) v piatok podpísala memorandum o spolupráci so stranou Sloboda a Solidarita ...Zdieľať
sulik bitto ciganikova kolikova grohling 676x436 9.6.2023 (SITA.sk) - Jednota dôchodcov Slovenska (JDS) v piatok podpísala memorandum o spolupráci so stranou Sloboda a Solidarita (SaS). Strana aj JDS sa tak v rámci spolupráce zaväzujú bezodplatne a dobrovoľne vzájomne podporovať pri presadzovaní spoločných cieľov, pripomienkovaní návrhov či programe.


Taktiež budú spolupracovať na dobrovoľnej báze pri organizovaní spoločenských, kultúrnych a športových podujatí, a to na regionálnej, okresnej, krajskej a celoslovenskej úrovni a vzájomne si vymieňať informácie v oblasti ekonomiky, financií, kultúry, športu a spoločenských tém. Ako ďalej v tlačovej správe informoval predseda JDS Michal Kotian, sú otvorení spolupráci s každým, kto je ochotný podporovať opatrenia pre seniorov.

„Pre Jednotu dôchodcov Slovenska je dôležitá každá spolupráca, ktorá je založená na korektnom prístupe a vzájomnej podpore a dohode. Máme ešte otvorené rokovania. Radi by sme čo najviac našich požiadaviek v prospech seniorov preniesli do volebných programov čo najväčšieho počtu politických strán," uviedol Kotian.


Zdroj: SITA.sk - Jednota dôchodcov Slovenska podpísala memorandum o spolupráci so stranou Sloboda a Solidarita © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V bratislavskom Starom Meste pribudla socha od mladého slovenského sochára Róberta Palúcha
<< predchádzajúci článok
Minister Sklenár sa zaujímal o personálnu naplnenosť a plnenie úloh v zásobovacej základni v Nemšovej