Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

03. februára 2007

Jennifer Lopez získa ocenenie od Amnesty InternationalAmerická speváčka a herečka Jennifer Lopez nadchla vo svojom novom filme Bordertown Amnesty International natoľko, že sa jej rozhodli udeliť ocenenie Artists for Amnesty. Herečka svojím filmom, ...Zdieľať

BRATISLAVA 3. februára (WEBNOVINY) - Americká speváčka a herečka Jennifer Lopez nadchla vo svojom novom filme Bordertown Amnesty International natoľko, že sa jej rozhodli udeliť ocenenie Artists for Amnesty. Herečka svojím filmom, podľa organizácie zaoberajúcej sa ľudskými právami, výrazne prispela k zviditeľneniu problému vraždenia mladých žien na mexickej hranici.

Bordertown má naplánovanú premiéru na 15. februára na Berlínskom filmovom festivale, kde si herečka prevezme aj ocenenie z rúk držiteľa Nobelovej ceny Jose Ramona Hortu. Jennifer Lopez si vo filme zahrala novinárku pripravujúcu článok o vražde mladých žien v mexickom pohraničnom meste Juarez. Film režíroval Gregory Nava a okrem Lopez si v ňom zahrali aj Antonio Banderas a Martin Sheen.

Herečka sa na filme podieľala aj ako producentka a chce ho venovať matkám, ktoré prišli v Juareze o svoje dcéry. Cieľom filmu je upozorniť svet na spomínanú tragédiu a prinútiť mexickú vládu vyšetriť tento zločin.

SITA, AP


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Kylie Minogue sa rozišla s priateľom
<< predchádzajúci článok
V Slovenskej filharmónii vystúpia francúzski umelci