Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

15. septembra 2006

Kaliňák odvolal zástupcu šéfa inšpekcie AugustínaMinister vnútra Robert Kaliňák odvolal z funkcie zástupcu riaditeľa Úradu inšpekčnej služby MV SR Pavla Augustína. Ako dnes pre agentúru SITA povedal ministrov hovorca Erik Tomáš, minister ...Zdieľať

BRATISLAVA 15. septembra (WEBNOVINY) - Minister vnútra Robert Kaliňák odvolal z funkcie zástupcu riaditeľa Úradu inšpekčnej služby MV SR Pavla Augustína. Ako dnes pre agentúru SITA povedal ministrov hovorca Erik Tomáš, minister Augustína z funkcie odvolal preto, že má iné predstavy o riadení inšpekcie. Bližšie dôvody však nekonkretizoval.

Policajnej inšpekcii v súčasnosti zatiaľ stále šéfuje už odvolaná riaditeľka Eleonóra Kročianová. Augustín jej prišiel robiť zástupcu po tom, ako ho do Policajného zboru znovu prijal bývalý minister vnútra Martin Pado. Augustín bol zástupcom riaditeľa inšpekcie už v minulosti, no v roku 2005 počas ministrovania Vladimíra Palka túto funkciu opustil. Nového riaditeľa inšpekcie by mal Kaliňák vymenovať v najbližších dňoch. V médiách sa spomínalo meno riaditeľa Odboru Západ boja proti korupcii Štefana Kočana. Vo štvrtok na tlačovej besede Kaliňák povedal, že nič nie je stopercentne isté, pretože sa zvažujú viaceré možnosti.

SITA© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Nastal čas na obnovenie blízkovýchodného mierového procesu
<< predchádzajúci článok
Slovenský premiér dnes oslavuje 42. narodeniny

Kaliňák odvolal zástupcu šéfa inšpekcie Augustína - diskusné fórum čitateľov