Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

07. novembra 2018

KALKULAČKA: Máte nárok na vianočný príspevok? Vypočítajte si hoSociálna poisťovňa pripravila pre dôchodcov kalkulačku na výpočet vianočného príspevku. Prístupná je na webovej stránke poisťovne v časti Dôchodca - Kalkulačka na ...Zdieľať
Foto: TASR/Radovan Stoklasa
Bratislava 7. novembra (TASR) - Sociálna poisťovňa pripravila pre dôchodcov kalkulačku na výpočet vianočného príspevku. Prístupná je na webovej stránke poisťovne v časti Dôchodca – Kalkulačka na výpočet vianočného príspevku 2018.


"Použitie kalkulačky je jednoduché. Dôchodca do nej vpíše sumu dôchodku alebo sumy jednotlivých dôchodkov, ktoré poberá. Kalkulačka umožňuje zápis aj v inej mene ako euro, zabezpečí prepočet inej meny na euro, pričom prepočítaná suma dôchodku sa zaokrúhľuje na najbližší eurocent nadol," približuje Peter Višváder, hovorca poisťovne.


Po kliknutí na políčko vypočítať dôchodca ihneď zistí, či mu vianočný príspevok za rok 2018 patrí, alebo nepatrí. Ak dôchodcovi vianočný príspevok patrí, kalkulačka mu ukáže sumu vianočného príspevku, ako aj jeho prípadné jednorazové zvýšenie.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Mimovládky vítajú zriadenie úradu na ochranu oznamovateľov korupcie
<< predchádzajúci článok
SaS: Odsúdenie Ladislava B. ukazuje, že má význam burcovať verejnosť

KALKULAČKA: Máte nárok na vianočný príspevok? Vypočítajte si ho - diskusné fórum čitateľov