07. novembra 2011

Karol Kisel sa stal hrdinom drámy v Sydney

Futbalisti austrálskeho FC Sydney zvíťazili v nedeľňajšom zápase 5. kola národnej ligy nad Gold Coast United v domácom prostredí 3:2, na zisk troch bodov sa však museli poriadne nadrieť. Na ...

karol kisel SYDNEY 7. novembra (WEBNOVINY) - Futbalisti austrálskeho FC Sydney zvíťazili v nedeľňajšom zápase 5. kola národnej ligy nad Gold Coast United v domácom prostredí 3:2, na zisk troch bodov sa však museli poriadne nadrieť.

Na začiatku druhého polčasu totiž prehrávali už 0:2 a k obratu sa odhodlali až v záverečnej polhodine.

V 60. min dosiahol kontaktný gól Bruno Cazarine a o tri minúty vyrovnal Nick Carle. O úspech zverencov českého kormidelníka Vitězslava Lavičku sa premeneným pokutovým kopom vo štvrtej minúte nadstavenia postaral Karol Kisel.

Tridsaťštyriročný bývalý slovenský reprezentant sa do Sydney vrátil po sezónnej anabáze v pražskej Slavii a svoj prvý zásah zaznamenal vo štvrtom dueli.

V sezóne 2009/2010 sa košický rodák tešil v drese "Sky Blues" z víťazstva v austrálskej dlhodobej súťaži i v následnom play-off.