Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    SuperStar

26. januára 2006

Katku Koščovú oslovil zo súťažiacich druhej série Ivan ŠtroffekPrvá slovenská SuperStar Katka Koščová bola pravidelným "pozorovateľom" semifinálových kôl druhej série tejto speváckej šou a až na jednu či dve výnimky sedela vždy osobne v zákulisí nakrúcania.Zdieľať
       Katka sa netají tým, že ju z tohtoročných súťažiacich zaujal prejav Ivana Štroffeka, ktorý do finále postúpil uplynulý piatok z Druhej šance, no oslovil ju už pri prvom semifinálovom kole. "Myslím si, že má taký hlas, ktorý na Slovensku nie je a farbou mi hrozne pripomína Dana Bártu," vraví Katka, ktorá by si vraj možno niekedy v budúcnosti rada strihla s týmto adeptom na druhý titul SuperStar spoločné dueto. "Ak by sa našla pre nás nejaká pesnička, tak veľmi rada," povedala.
      Koščová, ktorá spolu s Martinou Šindlerovou prešla v prvej sérii všetkých kolami a práve ony dve sa dostali až do absolútneho finále, nemá pre nových súťažiacich žiadne špeciálne odporúčania. "Nič konkrétne mi nenapadá. Možno by som viacej spala. Ale nemyslím si, že by som ja bola ten správny odborník a mala im radiť. Hlavne nech majú funky náladu," dodala s úsmevom. Ako sa mimochodom Katka približne po pol roku priznala, doteraz nevidela záznam z posledného finálového večera, ktorý síce vyhrala, no nie celkom jej vyšla jedna z pesničiek. Minuloročný večer venovaný baladám zase hodnotí ako svoje najkritickejšie kolo Miro Jaroš. A to i napriek tomu, že skladbu od Erosa Ramazzottiho cvičil od rána do večera. "To som dosť pokašlal. Nebolo tam asi jediné talianske slovo," poznamenal s úsmevom s tým, že sa za svoj výkon v tomto kole dodnes ešte trochu hanbí.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Jean-Luc Bideau po 40 rokoch opäť v Bratislave
<< predchádzajúci článok
Spoločná skladba "superstáristov 2" sa volá So mnou môžeš rátať

Katku Koščovú oslovil zo súťažiacich druhej série Ivan Štroffek - diskusné fórum čitateľov