Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

31. mája 2007

Kauza Malinovej je umelo zinscenovaná provokácia, tvrdí SlotaKauza Hedvigy Malinovej bola podľa predsedu SNS Jána Slotu umelo zinscenovaná provokácia. "Naša domnienka, nie je to niečo, čo je stopercentne podložené dôkazmi. Všetky skutočnosti, ktoré boli ...Zdieľať

BRATISLAVA 31. mája (WEBNOVINY) - Kauza Hedvigy Malinovej bola podľa predsedu SNS Jána Slotu umelo zinscenovaná provokácia. "Naša domnienka, nie je to niečo, čo je stopercentne podložené dôkazmi. Všetky skutočnosti, ktoré boli dostupné z médií podľa nás jednoznačne nasvedčujú, že to bola provokácia v tom zmysle, že tu chceli vytvoriť dojem prenasledovania maďarsky hovoriacich občanov SR, len kvôli tomu, že niekto niekde rozprával v nejakom parku po maďarsky," vyhlásil Slota dnes na tlačovej besede.

Slota tiež uviedol, že mal informáciu, podľa ktorej "Hedviga už mala zdrhnúť do Bruselu.... ale asi po mojej správe, že má odcestovať, si to rozmysleli páni z SMK a nechali ju na Slovensku. Mal som informáciu, že mala odísť do Bruselu s tým, že sa chcela vyhnúť trestnému stíhaniu. Mala pripravené vystúpenie v Európskom parlamente, kde jej to zaistili nielen maďarskí poslanci zo SR, ale aj z Maďarska a potom následne, to je tiež nepodložená informácia, ale ju poviem, mala odísť do USA, kde či už mala požiadať o politický azyl alebo nie, to je skutočne veľký otáznik," zdôraznil šéf SNS. Dodal, že je to nepodložené a SNS dostala túto informáciu z kruhov SMK. "Každý teraz každého odpočúva, sleduje, takže aj my musíme mať nejaké čidlá v nepriateľskom tábore," vyhlásil.

Predseda SNS tiež upozornil, že prvý priateľ Hedvigy je členom organizácie 64 žúp, ktorej činnosť na území SR nie je povolená, ale funguje. Smerovanie tejto organizácie je podľa neho jasné. "Už v tom názve to majú, že 64 žúp," dodal.

SITA© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Stredoslovenská energetika, a.s. - Unbundling
<< predchádzajúci článok
Berezovský priznal, že financuje Iné Rusko

Kauza Malinovej je umelo zinscenovaná provokácia, tvrdí Slota - diskusné fórum čitateľov

V Osudoch dobrého vojaka Švejka31.5. 15:39:34