13. marca 2011

KHL: Ufa má postupový mečbal

Hokejisti Avangardu Omsk vyhrali v treťom stretnutí štvrťfinále Kontinentálnej hokejovej ligy na ľade Magnitogorsku 6:3 a znížili stav série na 1:2. Omsk o výhre rozhodol v tretej ...

bez nazvu Foto: www.khl.ru MAGNITOGORSK 13. marca (WEBNOVINY) - Hokejisti Avangardu Omsk vyhrali v treťom stretnutí štvrťfinále Kontinentálnej hokejovej ligy na ľade Magnitogorsku 6:3 a znížili stav série na 1:2. Omsk o výhre rozhodol v tretej tretine, v ktorej strelil štyri góly. Hráčom Ufy sa podarilo vyhrať nad Kazaňou aj v treťom súboji série, v nedeľu 2:1 po predĺžení. Ufa vedie v sérii už 3:0 a len jeden krok ju delí od postupu do finále Východnej konferencie.

Výsledky nedeľňajších stretnutí play-off Kontinentálnej hokejovej ligy:

Východná konferencia - semifinále - 3. zápasy:
Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk 3:6 (2:0, 1:2, 0:4) - stav série: 2:1
Salavat Julajev Ufa - Ak Bars Kazaň 2:1 po predĺžení (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0) - stav série: 3:0.