01. apríla 2010

KHL: Zedník asistoval

Víťazom štvrtkového prvého finálového duelu play-off Západnej konferencie Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) sa stal domáci HK MVD, ktorý si s Lokomotivom Jaroslavľ poradil 3:2 po ...

hokej zednik 4 vyrez Foto: SITA MOSKVA 1. apríla (WEBNOVINY) - Víťazom štvrtkového prvého finálového duelu play-off Západnej konferencie Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) sa stal domáci HK MVD, ktorý si s Lokomotivom Jaroslavľ poradil 3:2 po predĺžení. Bodovo sa presadil aj slovenský útočník v drese Lokomotivu Richard Zedník, ktorý v 39. min za stavu 0:2 prihral na kontaktný gól hostí. V tretej tretine sa Jaroslavľu dokonca podarilo vyrovnať, ale v predĺžení o svojom víťazstve rozhodol HK MVD. Domáci hokejisti sa v sérii hranej na 4 víťazstva ujali vedenia 1:0.

Finále Západnej konferencie KHL - 1. zápas (hrá sa na 4 víťazstvá):
HK MVD - Lokomotiv Jaroslavľ 3:2 po predĺžení (1:0, 1:1, 0:1 - 1:0) - stav série 1:0