Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

03. júla 2018

Koncert Rolling Stones v Prahe nie je ohrozenýArchívna snímka, Mick Jagger.Zdieľať
Archívna snímka, Mick Jagger. Foto: TASR/AP
 
Praha 3. júla (TASR) - Letisko v Prahe-Letňanoch bude v stredu dejiskom ďalšieho vystúpenia Valiacich sa kameňov v českej metropole.


Kultová formácia The Rolling Stones sa do malebnej Prahy presunula z nemeckého Stuttgartu už v nedeľu. Prípravy na stredajší koncert však sprevádzali nečakané komplikácie, o ktorých informovalo v utorok internetové vydanie denníka Blesk.

Mick Jagger musel v pondelok popoludní navštíviť Kliniku otorinolaryngológie Ústrednej vojenskej nemocnice, na ktorej šéfuje významný český foniater Jaromír Astl. Slávnu osobnosť hudobnej scény tu zaregistrovali viacerí prekvapení návštevníci.

Jagger strávil v nemocničnom areáli v sprievode ochranky 20 minút, z toho deväť u prof. Astla, čo by malo zodpovedať času potrebnému na bežný obstrek hlasiviek.

Frontmanovi britskej formácie zrejme nebolo dobre už v nedeľu, pretože chýbal na nočnej party na streche Hotela Hilton, z ktorej si jeho kolegovia užívali prekrásny výhľad na českú metropolu.

Pre fanúšikov skupiny je však podstatné, že koncert ich miláčikov nie je v ohrození. Predkapelou bude tentoraz Pražský výběr Michaela Kocába, ktorého líder sa vyznal, že má enormnú trému, pretože The Rolling Stones "nie sú skupina, ale celoplanetárna inštitúcia. A obstáť pred nimi nie je žiadna sranda". 

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Britský herec Kevin Spacey čelí ďalším trom obvineniam
<< predchádzajúci článok
Liptovský Ján a Jánska dolina sa zmenia na miesto plné rozprávok

Koncert Rolling Stones v Prahe nie je ohrozený - diskusné fórum čitateľov