Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

01. novembra 2012

Koncert Time Switch zrušili, speváčka je v nemocniciKoncert nemecko-španielskej formácie Time Switch, ktorý sa mal uskutočniť dnes v bratislavskom Kultúrnom centre Dunaj, organizátori preložili na február 2013. Niekoľko hodín pred ...Zdieľať
koncert BRATISLAVA 1. novembra (WEBNOVINY) - Koncert nemecko-španielskej formácie Time Switch, ktorý sa mal uskutočniť dnes v bratislavskom Kultúrnom centre Dunaj, organizátori preložili na február 2013.


Niekoľko hodín pred plánovaným vystúpením totiž manažment skupiny informoval o závažných zdravotných problémoch speváčky Minervy Diaz Perez, ktoré si vyžiadali jej okamžitú hospitalizáciu. Presný dátum vystúpenia bude známy v najbližších dňoch.

Vyše 200 fanúšikov, ktorí už majú kúpené alebo rezervované lístky, si tak bude musieť na koncert Time Switch ešte počkať. Vstupenky kúpené na pôvodný dátum zostávajú v platnosti.

Time Switch je pokračovateľom skupiny Noise of Human Art (N.O.H.A.), ktorá sa v ostatných rokoch stala miláčikom bratislavského publika.

Pôvodný súbor, ktorý sa zapísal do povedomia fanúšikov mixom drum 'n' bassu, breakbeatu, flamenca, balkánskej hudby, džezu a rapu, opustil minulý rok jeho zakladajúci člen Filip Šebánek, ktorý si následne založil projekt Circus Underground.

Zostávajúci členovia súboru vrátane speváčky Minervy Diaz-Perez sa rozhodli pokračovať pod názvom Time Switch.

Time Switch - Nasty

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V lete 2013 zavíta do Česka skupina Deep Purple
<< predchádzajúci článok
Zomrel Bill Dees, spoluautor slávnej piesne Oh, Pretty Woman