Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

11. júla 2011

Konflikt skončil prestreleným členkomKonflikt skupinky mužov na jednej z košických ulíc skončil v nedeľu prestreleným členkom. Tridsaťtriročnému vodičovi Fordu Focus vošli náhle do cesty štyria muži. ...Zdieľať
zbran naboj Ilustračné foto: SITA/APKOŠICE 11. júla (WEBNOVINY) - Konflikt skupinky mužov na jednej z košických ulíc skončil v nedeľu prestreleným členkom. Tridsaťtriročnému vodičovi Fordu Focus vošli náhle do cesty štyria muži.


Košičan na nich trúbil, jeden z mužov podišiel k autu a Mareka viackrát udrel do tváre. Ten sa rozhodol incident vyriešiť, mužov prenasledoval a na pomoc si zavolal svojho 41-ročného brata Štefana.

Ako agentúru SITA informovala košická policajná hovorkyňa Jana Demjanovičová, traja z mužov ich slovne aj fyzicky napadli, Štefan následne vytiahol z tašky legálne držanú zbraň a držali ju hlavňou smerom k zemi.

Za presne nezistených okolností však pri útoku došlo k náhodnému výstrelu. Strela zasiahla jedného z útočníkov 27-ročného Gabriela z Košíc do pravého členka. Postrelený muž sa zo zranení bude liečiť viac ako 42 dní. Napadnutí bratia utrpeli zranenia s doposiaľ nezistenou dĺžkou liečenia. V prípade je začaté trestné stíhanie vo veci pre ublíženie na zdraví a výtržníctvo, kde je trestná sadzba štyri až desať rokov.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ruské lietadlo núdzovo pristálo na rieke, päť ľudí zomrelo
<< predchádzajúci článok
Mzda najviac rastie v trhových službách