Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

30. apríla 2013

Košickí hasiči bojovali s požiarom auta aj rodinného domuKošickí hasiči v noci z pondelka na dnes hasili horiace osobné auto Renault Thalia na košickom sídlisku Nad jazerom. Ako informoval dôstojník operačného strediska košických hasičov ...Zdieľať
vybuchla tovaren na hnojiva KOŠICE 30. apríla (WEBNOVINY) - Košickí hasiči v noci z pondelka na dnes hasili horiace osobné auto Renault Thalia na košickom sídlisku Nad jazerom.


Ako informoval dôstojník operačného strediska košických hasičov František Rusnák, horela motorová časť auta. Na aute vznikla škoda za približne 2 000 eur. Príčinu požiaru objasňujú.

Krátko pred polnocou mestská polícia oznámila, že z vetrania pivničných priestorov jedného domu na Hlavnej ulici uniká štipľavý dym. Hasiči museli násilím vniknúť do priestoru, v ktorom bol bar. Zistili, že horel odpadkový kôš a oheň nespôsobil žiadne

Hasič zo stanice Košice-Šaca a z Moldavy nad Bodvou likvidovali požiar starého rodinného domu v obci Nižný Lánec v okrese Košice – okolie. Dom obývali štyri rodiny, pri požiari nik neutrpel zranenia.

Na dome zhoreli tri štvrtiny strechy. Oheň podľa odhadu spôsobil škodu za 1 000 eur, hasiči uchránili hodnoty za 10 000 eur. Podľa hasičov pravdepodobnou príčinou požiaru strechy bol chybný dymovod.

Okrem toho košickí hasiči hasili niekoľko menších požiarov trávnych porastov a dva horiace kontajnery s odpadom.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Cyperský parlament čaká ťažké rozhodnutie, rokuje o úvere
<< predchádzajúci článok
Muž zastrelil v Maďarsku na ulici troch ľudí, potom aj seba

Košickí hasiči bojovali s požiarom auta aj rodinného domu - diskusné fórum čitateľov