Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova    Regióny

16. januára 2012

Krásne ženy aj rýchle lyže v JasnejV stredisku Jasná Nízke Tatry sa vďaka prírodnému snehu významne zlepšili lyžiarske podmienky. Nielen tie pritiahnu do strediska už čoskoro aj známe tváre. Návštevníci si budú ...Zdieľať
jasna so znackou bogner DEMÄNOVSKÁ DOLINA/BRATISLAVA 16. januára (WBN/PR) - V stredisku Jasná Nízke Tatry sa vďaka prírodnému snehu významne zlepšili lyžiarske podmienky. Nielen tie pritiahnu do strediska už čoskoro aj známe tváre. Návštevníci si budú mať možnosť pozrieť v lyžiarskom stredisku jedinečnú a zároveň jedinú módnu prehliadku prestížnej značky Bogner na Slovensku. Cez deň sa na svahoch budú lyžovať také hviezdy ako hokejový brankár a legenda Dominik Hašek, či modelka a matka Andrea Verešová s manželom. Večer po lyžovačke sa Jasná zmení na prehliadkové mólo, kde sa objavia výnimočné modely na nádherných dámach, finalistkách Miss. Svoj nezameniteľný hlas predvedie aj americká speváčka Tonya Graves.


To, že Jasná už nie sú len kilometre upratovaných zjazdoviek a nové lanovky, sa denne presviedčajú tisíce lyžiarov. Stredisko sa stáva centrom zábavy so všetkým, čo k tomu patrí. Ženy milujú módu, muži sa radi pozerajú na krásne dámy a všetci sa radi bavia. Jasná všetko toto ponúkne v sobotu 21.1.2012.

Na lyžovačke bude možnosť stretnúť modelku a matku Andreu Verešovú spolu s manželom Danielom Volopichom, modelku Agátu Hanychovú, ktorá nedávno fotila v Jasnej šteklivé fotky, ako aj hokejovú legendu Dominika Hašeka. Dominátor, ako Hašeka titulujú média, rád lyžuje a už od piatka sa chystá brázdiť svahy v Jasnej. Kto by mal chuť zmerať si sily s hokejovým brankárom, či krehkými modelkami, tak má takúto možnosť vďaka verejnému lyžiarskemu preteku BMW TATRY SKI LIGA, ktorý bude v sobotu v lokalite Záhradky.

Večer, po výdatnej lyžovačke, sa nielen krásne dámy presunú do Music Clubu Happy End. Prvý krát sa na slovenskej pôde predstaví prestížna značka športového oblečenia Bogner a to práve v Jasnej. Elegantné a funkčné zimné modely, ako aj exkluzívne modely z letnej kolekcie predvedú najkrajšie dámy slovenských a českých prehliadkových mól. Napríklad Miss Slovensko 2005 Ivica Slaviková, Miss Slovensko 2007 Veronika Husárová, Miss Slovensko 2008 Edita Krešáková, Miss Slovensko 2009 Barbora Franeková ako aj finalistka Miss Slovensko 2010 Soňa Štefková. Okrem nich modely predvedú aj české modelky Hanka Svobodová a kontroverzná Agáta Hanychová, ktorá poslednú dobu býva v Jasnej veľmi pravidelným hosťom. Pohľad na kráľovné prehliadkových mól si nenechá ujsť ani najznámejší slovenský otec Boris Kollár.

Exkluzívny hosť prehliadky, Andrea Verešová, tento krát na mólo nevystúpi. V prítomnosti manžela bude svojím odborným okom len sledovať priebeh fashion show...

Večer v Happy Ende vystúpi aj čokoládová Tonya Graves, ktorá svojim nezameniteľným hlasom osvieži celú show a až do rána sa o zábavu na parkete postarajú špičkoví DJ-ji.

Viac informácií o akcii na http://www.jasna.sk/kalendar-podujati/happy-end-bogner-fashion-show/sk/zima/

Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier. Patria sem strediská Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Tri studničky a Chalets Záhradky De Luxe, vo Vysokých Tatrách spoločnosť TMR vlastní a prevádzkuje strediská Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež vlastní hotely a prenajíma hotely Srdiečko, Liptov a Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Spoločnosť navyše úzko spolupracuje s horským strediskom Štrbské Pleso. Ku koncu roka 2011 sa preinvestovalo do uvedených stredísk vyše 100 mil. € a ďalších 56 miliónov € má prispieť k zvýšeniu štandardu a návštevnosti našich hôr v najbližších rokoch. Posledná akvizícia TMR je Aquapark Tatralandia. Ide o najväčší slovenský termálny aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj zábavu v štýle Divokého západu vo Western City, ako aj ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Rómov v Malackách bude riešiť dotazník, odmenou má byť nákup
<< predchádzajúci článok
Ahmadínedžádov poradca urazil najvyššieho vodcu

Krásne ženy aj rýchle lyže v Jasnej - diskusné fórum čitateľov