Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

26. februára 2021

Lady Gaga ukradli dva buldočky. Odmenu ponúka 500.000 dolárovPri ozbrojenom prepadnutí bol prítomný aj tretí speváčkin francúzsky buldoček - sučka Asia, ktorej sa však podarilo včas utiecť.Zdieľať
Gaga

Americkej speváčke Lady Gaga ukradli dva francúzske buldočky. K ozbrojenému prepadnutiu a krádeži došlo v stredu večer v Los Angeles. Jeden z dvojice zlodejov zaútočil na muža, ktorý pre popovú divu pracuje a práve venčil jej psy. Postrelil ho, psy ukradol a z miesta činu ušiel. O krádeži informovala vo štvrtok agentúra AP.


Tridsiatnika, ktorý psy venčil, hospitalizovali so strelným zranením. Podľa vyjadrenia polície sa mu psy pokúsili ukradnúť dvaja muži, ktorí pri ňom zastali s motorovým vozidlom. Pokúsil sa ich zahnať, jeden z páchateľov naňho však vystrelil z poloautomatickej zbrane a buldočky ukradol.

Lady Gaga medzičasom ponúkla za vrátenie psov Kojiho a Gustava odmenu 500.000 dolárov, ktorú nálezcovi vyplatí "bez toho, aby sa ho čokoľvek pýtala", uviedol jej PR manažér. Na tento účel a na informácie o hľadaných psoch už celebrita zriadila aj e-mailovú adresu KojiandGustav@gmail.com.

Pri ozbrojenom prepadnutí bol prítomný aj tretí speváčkin francúzsky buldoček - sučka Asia, ktorej sa však podarilo včas utiecť. Neskôr ju našiel iný speváčkin zamestnanec, približuje agentúra AFP.

Francúzsky buldoček patrí k drahým psím plemenám, ktorého jedinci sa predávajú za tisíce dolárov. Či sa zlodeji zamerali špeciálne na psy Lady Gaga, nebolo bezprostredne zrejmé.

Popová diva sa momentálne nachádza v Ríme, kde natáča film Gucci v réžii Ridleyho Scotta. Lady Gaga v ňom stvárni Patriziu Reggianiovú, ktorá dala v roku 1995 zavraždiť svojho exmanžela Maurizia Gucciho, vnuka legendárneho módneho návrhára Guccio Gucci.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ministerstvo kultúry spustilo webstránku na pomoc ľuďom z kultúrneho priemyslu
<< predchádzajúci článok
Verejnosť uvidí vzácny obraz Vincenta van Gogha, pred aukciou ho vystavia v troch mestách

Lady Gaga ukradli dva buldočky. Odmenu ponúka 500.000 dolárov - diskusné fórum čitateľov