22. decembra 2015

Lašák inkasoval jediný gól a prispel k výhre Liberca v Plzni

Slovenský hokejista Vladimír Dravecký rozhodol o triumfe Třinca nad Zlínom 3:1 v utorkovom zápase 29. kola českej extraligy. Dravecký bol v 44. minúte autorom víťazného ...

Ján Lašák Foto: TASR/Milan Kapusta
Praha 22. decembra (TASR) - Slovenský hokejista Vladimír Dravecký rozhodol o triumfe Třinca nad Zlínom 3:1 v utorkovom zápase 29. kola českej extraligy. Dravecký bol v 44. minúte autorom víťazného gólu. Asistenciu pri treťom presnom zásahu domácich z hokejky Jiřího Polanského si pripísal Ján Sýkora.

Jediný presný zásah hostí zaznamenal slovenský center Martin Cibák, prihrával mu krajan Tomáš Sýkora.

Ján Lašák v bránke Liberca inkasoval jediný gól, Bílí Tygři aj vďaka nemu triumfovali v Plzni 3:1 a upevnili si prvé miesto v tabuľke.