Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

07. júla 2007

Leonardo DiCaprio chce stvárniť vo filme Hugh HefneraLeonardo DiCaprio chce hrať Hugh Hefnera vo filme o živote zakladateľa pánskeho časopisu Playboy. Herec sa údajne rozprával s 81-ročným Hefnerom o filmovom projekte, mapujúcom jeho neobyčajný život. ...Zdieľať

BRATISLAVA 7. júla (WEBNOVINY) - Leonardo DiCaprio chce hrať Hugh Hefnera vo filme o živote zakladateľa pánskeho časopisu Playboy. Herec sa údajne rozprával s 81-ročným Hefnerom o filmovom projekte, mapujúcom jeho neobyčajný život. "Leo a Hugh sú už dlhší čas priateľmi a Lea vždy zaujímal Hughov životný príbeh. Leo si myslí, že by z neho mohol byť fantastický film a Hugh mu rád dá povolenie - pod podmienkou, že sa chce dožiť premiéry," uviedol nemenovaný zdroj, blízky časopisu Playboy. Tridsaťdvaročný DiCaprio je častým návštevníkom Hefnerovho slávneho losangeleského sídla Playboy Mansion.

"V 70-tych rokoch ku mne rád chodieval Warren Beatty. On a Jack Nicholson boli stálymi návštevníkmi. Dnes je stálym návštevníkom Leonardo DiCaprio. Chodí na naše halloweenske párty so svojimi kamarátmi, ale zamaskovaný v kostýme. Naposledy prišli prezlečení za opice. Všetci šiesti, nevedeli ste kto je kto," povedal Hefner. Informáciu zverejnil internetový portál www.lse.co.uk.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Auto riadil len 14-ročný chlapec, pri nehode dvaja mŕtvi
<< predchádzajúci článok
Na cestách v kraji v piatok zahynuli dvaja ľudia