Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

12. júna 2010

Lídri SDKÚ-DS čakali na výsledky, nedočkali sa



Plece pri pleci čakali lídri SDKÚ-DS v straníckej centrále na uzatvorenie volebných miestností a prvé povolebné prieskumy. Milan Hort, Mikuláš Dzurinda, Iveta Radičová, Ivan ...



Zdieľať
bez nazvu Foto: SITA


BRATISLAVA 12. júna (WEBNOVINY) – Plece pri pleci čakali lídri SDKÚ-DS v straníckej centrále na uzatvorenie volebných miestností a prvé povolebné prieskumy. Milan Hort, Mikuláš Dzurinda, Iveta Radičová, Ivan Mikloš a Stanislav Janiš spolu s ďalšou päťdesiatkou poslancov, spolustraníkov a sympatizantov sa však nakoniec k slovu nedostali, niektoré volebné miestnosti totiž pre výpadky prúdu uzavrú neskôr a tak nebolo na čo reagovať.

Foyer kultúrneho domu v Ružinove, kde sídli SDKÚ-DS žije uvoľnenou atmosférou a očakávaním dobrého volebného výsledku, ktorý by stranu posunul do vlády. Nechýba Ján Krstiteľ Balázs, ktorý prišiel Ivetu Radičovú podporiť aj počas prezidentských volieb. Medzi hosťami sú aj právnik Ernest Valko či podnikateľ Ján Kováčik.

Ľudia v skupinkách rozoberajú výsledky prieskumu, ktorý sa objavil na Facebooku. Podľa neho by sa ĽS-HZDS nedostala do parlamentu a Smer má menej ako 30 percent.

Čelní predstavitelia strany sa k priebehu volieb vyjadria po uzavretí volebných miestností a zverejnení exit pollov, ktoré si zaplatili súkromné televízie.
SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošli



nasledujúci článok >>
Belousovová si volebný výsledok netipla
<< predchádzajúci článok
Za vysokou účasťou v Moškovci je súdržnosť obce

Lídri SDKÚ-DS čakali na výsledky, nedočkali sa - diskusné fórum čitateľov