24. júla 2015

Liverpool remizoval v Malajzii 1:1. Škrtel hral celý zápas

Na snímke slovenský stopér anglického klubu FC Liverpool Martin Škrtel v hlavičkovom súboji s hráčom tímu Malajzia XI Thiagom Juniorom De Aquinom v priateľskom zápase v Kuala Lumpure v Malajzii 24. júla 2015. Foto: TASR/AP
Kuala Lumpur 24. júla (TASR) - Futbalisti FC Liverpool len remizovali vo svojom poslednom zápase na austrálskom a ázijskom turné v Kuala Lumpur s výberom malajzijskej ligy 1:1. V drese anglického tímu odohral celý zápas slovenský stopér Martin Škrtel.

Domáci išli do vedenia v 13. minúte zásluhou Patricka Wleha, ktorého našiel center medzi Škrtelom a Dejanom Lovrenom. Liverpool vyrovnal v 28. minúte krásnym gólom Jordana Ibeho, ale ďalšie veľké šance zahodil a zápas sa skončil nerozhodne. Anglický tím predtým vyhral všetky tri súboje na turné v Austrálii a Ázii.

Tím Brendana Rodgersa sa vracia do Európy, kde bude pokračovať v príprave na Premier League. V prvom kole nastúpia "The Reds" 9. augusta na ihrisku Stoke City.

Kvalifikácia o postup na MS 2018 v Rusku: Dnes sa dozvieme súperov SR