Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

21. septembra 2012

LMFAO zrejme skončili, členovia pokračujú sólovoRed Foo a SkyBlu z americkej formácie LMFAO sa rozhodli ísť svojimi vlastnými cestami. "Mám pocit, že už sme to robili strašne dlho, päť alebo šesť rokov. A už si hovoríme, že ...Zdieľať
cerveny koberec mtv movie awards BRATISLAVA 21. septembra (WEBNOVINY) - Red Foo a SkyBlu z americkej formácie LMFAO sa rozhodli ísť svojimi vlastnými cestami.


"Mám pocit, že už sme to robili strašne dlho, päť alebo šesť rokov. A už si hovoríme, že sa pustíme do toho, čo je prirodzené a nebudeme sa stále do niečoho nútiť," vysvetlil Redfoo, ktorý netuší, či sa LMFAO ešte niekedy vrátia na scénu.

"Navždy však budeme rodina. Vždy bude môj synovec a ja jeho strýko," uviedol. Redfoo naďalej plánuje tvoriť hudbu, ktorá bola pre LMFAO typická.

"Naozaj ma veľmi bavilo dávať svetu párty hudbu, takže vždy budem robiť niečo podobné," sľúbil.Redfoo (Stefan Kendal Gordy) a SkyBlu (Skyler Austen Gordy) alias LMFAO pôsobia na scéne od roku 2006. Pôvodne sa volali Sexe Dude, no po intervencii babičky sa premenovali. V novembri 2008 podpísali zmluvu s vydavateľstvom Interscope a v júli 2009 vydali debutový album Party Rock so singlami I'm in Miami Bitch, La La La, Shots a Yes. V roku 2009 sa stala nielen v USA hitom skladba Let the Bass Kick in Miami Girl, pod ktorou je okrem LMFAO podpísaný aj dídžej Chuckie.

V roku 2010 si ich pozval na hosťovanie do skladby Gettin' Over You Francúz David Guetta a o úspechu LMFAO bolo rozhodnuté. Skutočný prelom však predstavovala až skladba Party Rock Anthem (feat. Lauren Bennett and GoonRock) z druhého štúdiového albumu Sorry for Party Rocking (2011). Pieseň sa stala medzinárodným hitom, LMFAO s ňou ovládli rebríčky v USA i vo Veľkej Británii a z lokálnej hviezdičky sa stala svetoznáma skupina. Na úspech Party Rock Anthem nadviazali ďalšími úspešnými singlami ako Sexy and I Know It a Sorry for Party Rocking. LMFAO v auguste vystúpili v Bratislave, no na koncerte zo zdravotných dôvodov chýbal SkyBlu.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Video Gangnam Style zapísali do Guinnessovej knihy rekordov
<< predchádzajúci článok
Francúzi poslali do boja o Oscara Nedotknuteľných

LMFAO zrejme skončili, členovia pokračujú sólovo - diskusné fórum čitateľov