Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

20. novembra 2023

Manželky ruských vojakov protestovali v Moskve, žiadali ich stiahnutie z frontovej línie na UkrajineManželky ruských vojakov nasadených na Ukrajine protestovali v Moskve. Uviedlo to britské ministerstvo obrany, podľa ktorého pravdepodobne išlo o prvý verejný protest v ruskom hlavnom meste od začiatku ...Zdieľať
russia_ukraine_10679 a6df0e76802a4e67bdb324a588a4210a 676x451 20.11.2023 (SITA.sk) - Manželky ruských vojakov nasadených na Ukrajine protestovali v Moskve.


Uviedlo to britské ministerstvo obrany, podľa ktorého pravdepodobne išlo o prvý verejný protest v ruskom hlavnom meste od začiatku invázie na Ukrajinu. Informuje o tom web Sky News.

Viac o téme: Vojna na UkrajineDemonštrujúce ženy držali transparenty požadujúce odsun svojich partnerov z frontovej línie v rámci rotácie jednotiek. Polícia však protest rozohnala v priebehu niekoľkých minút.


Zdroj: SITA.sk - Manželky ruských vojakov protestovali v Moskve, žiadali ich stiahnutie z frontovej línie na Ukrajine © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Počasie na dnes (utorok 21. november 2023): Zamračené a hmlisto, ale miestami môže byť aj zmenšená oblačnosť
<< predchádzajúci článok
Uzavretie dohody o prepustení rukojemníkov Hamasu je blízko, myslí si americký prezident Biden