Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

06. júla 2007

Marcel Hossa a Jurčina možno na arbitrážDvojica slovenských hokejistov Marcel Hossa a Milan Jurčina si zvolila možnosť uzavretia novej zmluvu so svojimi aktuálnymi zamestnávateľmi prostredníctvom torontského arbitrážneho súdu. Informáciu ...Zdieľať

NEW YORK 6. júla (WEBNOVINY) - Dvojica slovenských hokejistov Marcel Hossa a Milan Jurčina si zvolila možnosť uzavretia novej zmluvu so svojimi aktuálnymi zamestnávateľmi prostredníctvom torontského arbitrážneho súdu. Informáciu priniesli zámorské denníky. Nie je však vylúčené, že vedenie New York Rangers a Washington Capitals nájdu s Hossom a Jurčinom spoločnú reč ešte pred plánovanou arbitrážou, keďže obe strany sa súdnemu pojednávaniu môžu vyhnúť dohodou uzavretou aj niekoľko minút pred konaním. Zasadnutia arbitrážneho súdu sú v Toronte na pláne od 20. júla do 4. augusta. Útočník "jazdcov" Hossa očakáva nárast platu z tohtoročných 600 000 dolárov a obranca Capitals Jurčina by mal dostať viac ako 500 000 USD zo sezóny 2006/2007.
Dvadsaťpäťročný Marcel Hossa zaznamenal v 64 stretnutiach základnej časti 10 gólov a 8 asistencií, ku ktorým pridal ďalšie 4 kanadské body v desiatich dueloch play off. Takmer o dva roky mladší Jurčina sa počas minulého ročníka sťahoval z Bostonu do Washingtonu, v ktorom sa ihneď zaradil medzi opory defenzívy. V 30 dueloch v drese Capitals nazbieral 11 bodov (2+7) a 24 trestných minút.


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V rebríčku klubov dominuje Kazaň, zo SR najvyššie Slovan
<< predchádzajúci článok
Na domácu majonézu doplatila polovica svadobčanov