Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

14. januára 2012

Marika Gombitová po štyroch rokoch prehovorila k fanúšikomLegenda slovenskej popovej hudby Marika Gombitová po štyroch rokoch pozdravila svojich fanúšikov. Počas priameho prenosu relácie Legendy popu sa po dlhom čase opäť prihovorila ...Zdieľať
gombitova BRATISLAVA 14. januára (WEBNOVINY) – Legenda slovenskej popovej hudby Marika Gombitová po štyroch rokoch pozdravila svojich fanúšikov.


Počas priameho prenosu relácie Legendy popu sa po dlhom čase opäť prihovorila verejnosti.

Posledný kontakt s fanúšikmi nadviazala speváčka v roku 2007 počas rozhlasového vysielania s Kamilom Peterajom.

Na verejnosti sa slávna speváčka hitov Vyznanie či Koloseum neukázala už desať rokov. Napriek tomu sa rozhodla v piatok večer povedať svojim verným fanúšikom pár slov a pristúpila na telefonický rozhovor s priateľom a textárom Kamilom Peterajom.

„Dobrý večer všetkým,“ pozdravila Gombitová divákov Jednotky. „Samozrejme, je mi úprimne ľúto, že tam nie som s vami fyzicky. Ďakujem za prípravu tohto úžasného večera,“ povedala telefonicky počas priameho prenosu.

Gombitová sa vyjadrila, že ak jej to zdravotný stav dovolí, bude opäť vystupovať a vráti sa medzi ľudí. Všetkých svojich fanúšikov následne pozdravila: „Chcela by som pozdraviť moje publikum, všetkých ľudí dobrej vôle. Skláňam sa za vašu oddanosť, trpezlivosť a lásku. Veľmi vás potrebujem. Ďakujem za všetko.“

Speváčkine slová nedojali len divákov, ale i samotného textára a básnika Kamila Peteraja či moderátorku programu Kristínu Farkašovú. Informácie pochádzajú z webstránky www.topky.sk.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V nedeľu v noci sa budú rozdávať Zlaté glóbusy
<< predchádzajúci článok
Štefan Svitko má veľké šance skončiť na Dakare piaty

Marika Gombitová po štyroch rokoch prehovorila k fanúšikom - diskusné fórum čitateľov