Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

16. decembra 2017

Marika Gombitová sa predstaví v košickej Steel aréne, počas večera vystúpi aj Karel GottSlovenská speváčka Marika Gombitová sa 1. mája predstaví v košickej Steel aréne. Šesťdesiatjedenročná hudobná legenda o tom informovala prostredníctvom sociálnej siete ...Zdieľať
silvia_arestova 676x451 BRATISLAVA 16. decembra (WebNoviny.sk) - Slovenská speváčka Marika Gombitová sa 1. mája predstaví v košickej Steel aréne. Šesťdesiatjedenročná hudobná legenda o tom informovala prostredníctvom sociálnej siete Facebook.


"Som veľmi šťastná, že po koncertoch v Bratislave a Prahe vystúpim aj v mojom rodnom kraji. Srdečne Vás pozývam a teším sa," napísala s tým, že počas koncertu s názvom Česko-slovenský večer sa spolu s ňou predstavia aj Karel Gott a Ondrej Kandráč.

Marika Gombitová patrí medzi najúspešnejšie slovenské speváčky a skladateľky. Je autorkou desiatok hitov, ako napríklad Koloseum, Paradiso, Úlomky spomienok alebo Zem menom láska.


Zdroj: Webnoviny.sk - Marika Gombitová sa predstaví v košickej Steel aréne, počas večera vystúpi aj Karel Gott © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Elo Romančík účinkoval v prvej televíznej inscenácii
<< predchádzajúci článok
Emmanuel Macron s rodinou oslavuje narodeniny na zámku Chambord

Marika Gombitová sa predstaví v košickej Steel aréne, počas večera vystúpi aj Karel Gott - diskusné fórum čitateľov