Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

31. mája 2010

MARKÍZA: Hlasovanie v relácii Na telo bolo správneTelevízia Markíza odmieta akékoľvek spochybňovanie výsledkov hlasovania v relácii Na telo, v ktorej hosťami boli minulú nedeľu predseda ĽS-HZDS Vladimír Mečiar a predseda strany ...Zdieľať
meciar Foto: SITA

BRATISLAVA 31. mája (WEBNOVINY) - Televízia Markíza odmieta akékoľvek spochybňovanie výsledkov hlasovania v relácii Na telo, v ktorej hosťami boli minulú nedeľu predseda ĽS-HZDS Vladimír Mečiar a predseda strany Most-Híd Béla Bugár. Uviedla to dnes pre agentúru SITA vedúca PR TV Markíza Oľga Dúbravská v reakcii na protest strany ĽS-HZDS. Podľa ĽS-HZDS viacerí občania z celého Slovenska vyjadrili po skončení relácie svoj protest voči tomu, že desať minút pred skončením relácie neprechádzali sms na zverejnené telefónne číslo Vladimíra Mečiara. "Ten v telefonickom hlasovaní dovtedy viedol. Nakoniec pre nemožnosť vyjadriť svoj hlas v prospech predsedu ĽS-HZDS tesne vyhral Béla Bugár," uviedol dnes riaditeľ Odboru verejnej mienky ĽS-HZDS Stanislav Háber. Dodal, že ĽS-HZDS na základe týchto zistení protestuje proti takémuto čudnému spôsobu hlasovania a žiada TV Markíza o vysvetlenie a zriadenie nápravy v budúcnosti.

"V čase vysielania relácie Na Telo dňa 30. mája 2010 od 13:00 do 13:30 nedošlo k žiadnej technickej poruche a ani chybe pri spracovávaní SMS a atx (audiotextových - pozn. red.) hlasov. Všetky dáta boli spoločnosťou mediatex s.r.o. spracované korektne a správne. TV Markíza odmieta akékoľvek spochybňovanie výsledkov hlasovania v relácii Na telo," reagovala Dúbravská.

SITA

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Obchodovanie na devízových trhoch bolo pokojné
<< predchádzajúci článok
ECB za vládne dlhopisy už zaplatila 35 mld. eur

MARKÍZA: Hlasovanie v relácii Na telo bolo správne - diskusné fórum čitateľov

azda sa pri hlasovaní1.6. 0:02:00