Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

05. januára 2019

Martin Chodúr odhaduje svojho trojročného syna Martina na budúceho matematikaČeský spevák Martin Chodúr rozhodne za inými rodičmi nezaostáva a sám veľmi dobre vie, čím svojho syna Martina poteší. „On si sám ešte nepovie, čo chce, no viem, že má ...Zdieľať
img_7676 676x451 BRATISLAVA 5. januára (WebNoviny.sk) - Český spevák Martin Chodúr rozhodne za inými rodičmi nezaostáva a sám veľmi dobre vie, čím svojho syna Martina poteší.


„On si sám ešte nepovie, čo chce, no viem, že má rád napríklad autobusy alebo vláčiky. A má rád aj Mickeyho Mousa, to je jeho veľký kamarát,“ prezradil spevák v rozhovore pre agentúru SITA. „Do obchodu s ním ale ísť nemôžeme, hračkárstva sú veľmi nebezpečné. Tam si totiž vždy niečo zoberie a už nedá. A pritom je to zvyčajne niečo, čo už doma má,“ podotkol Chodúr.

Malý Martin, ktorý 1. januára oslávil tretie narodeniny, sa však nezaujíma len o hračky. Blízke sú mu aj niektoré činnosti. „Strašne rád počíta a má rád písmenká a knižky, to je taká jeho vášeň,“ vymenoval Chodúr. „A rád si zoraďuje veci. Má rád systém. Ide von a vidí tam šišky, tak ich začne pekne skladať vedľa seba a hovorí pri tom ‘A,B,C, D‘. Možno bude nejaký matematik alebo niečo také, má také logické myslenie. A keď mu náhodou niečo dám inak, dá si to zase naspäť,“ priblížil 29-ročný rodák z Ostravy.

„Je zvláštne, ako je na tých deťoch hneď vidieť, k čomu inklinujú. Niekto je napríklad technik, furt vŕta do pračky, niekto zas stále behá a skáče za loptou, každý je iný. Ja som stále spieval. To má môj syn trošku po mne, tiež rád spieva, ale ja som spieval naozaj extrémne a neustále. Rodičia ma vtedy zvykli upratať k starej pani susedke, povedali mi ‘Tu spievaj tete‘ a ja som jej vždy spieval. Až po rokoch som sa dozvedel, že bola skoro hluchá,“ zasmial sa.


Zdroj: Webnoviny.sk - Martin Chodúr odhaduje svojho trojročného syna Martina na budúceho matematika © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Speváčka Britney Spears si dáva pracovnú pauzu, odkladá i sériu rezidenčných koncertov
<< predchádzajúci článok
Rok slovenského divadla budú avizovať publikácie, výstavy i inscenácie

Martin Chodúr odhaduje svojho trojročného syna Martina na budúceho matematika - diskusné fórum čitateľov