Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

20. mája 2011

MATCH Hospitality AG oznámil partnerstvo s UFA SportsMATCH Hospitality AG, celosvetový vlastník práv pre FIFA Hospitality Program, oznámil partnerstvo s agentúrou UFA Sports v oblasti predaja hospitality balíkov na futbalové Majstrovstvá sveta FIFA 2014 a FIFA ...Zdieľať
ufa sports logo BRATISLAVA 20. mája (WBN/PR) - MATCH Hospitality AG, celosvetový vlastník práv pre FIFA Hospitality Program, oznámil partnerstvo s agentúrou UFA Sports v oblasti predaja hospitality balíkov na futbalové Majstrovstvá sveta FIFA 2014 a FIFA Pohár konfederácií 2013.


Spoločnosť UFA Sports sa stala exkluzívnym partnerom pre distribúciu hospitality programov na nemeckom trhu. Získala tak právo vytvárať a predávať jedinečné balíky produktov a služieb spojených s najväčším a najsledovanejším futbalovým turnajom planéty.

Rozsah ponuky zahŕňa vstupenky na zápasy, využitie infraštruktúry štadiónov a VIP služieb (vrátane privátnych lóží a boxov, VIP priestorov, exkluzívneho cateringu, vyhradeného parkovania, transportných služieb, sprievodných aktivít a upomienkových predmetov), až po možnosť zakúpenia komplexných balíkov navrhnutých podľa špecifických požiadaviek klienta, zahŕňajúcich zabezpečenie prepravy, ubytovania, či iných turistických služieb v Brazílii.

UFA Sports, jedna z vedúcich agentúr na trhu športového marketingu, je členom skupiny RTL Group, najväčšieho hráča v oblasti zábavného priemyslu v rámci Európy.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Viačeslav Kozlov na rok do OHK Dinamo Moskva
<< predchádzajúci článok
Hapal a Griga nesmú na lavičku, Slovan zaplatí 4000 eur