Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

23. septembra 2022

Matovič: Návrh na moje odvolanie je potvrdením, že SaS sa po voľbách bez hanby spojí so smerákmi premenovanými na Hlas-SDPodľa šéfa hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) Igora Matoviča je návrh na jeho ...Zdieľať
bp_0178 676x451 23.9.2022  - Podľa šéfa hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) Igora Matoviča je návrh na jeho odvolanie z postu ministra financií definitívnym potvrdením, že Sloboda a Solidarita (SaS) sa po voľbách spojí s Hlasom-SD. Uviedol to v piatok na svojom facebookovom profile.


Pod návrh na Matovičovo odvolanie z dielne SaS sa okrem liberálov podpísali poslanci Hlasu-SD a nezaradení poslanci Tomáš Valášek (Progresívne Slovensko) a Miroslav Kollár (Spolu).

„Čakal som na tento deň, lebo je veľmi dôležitý. Je definitívnym potvrdením, že SaS sa po voľbách bez hanby spojí aj so smerákmi, ktorí 19 rokov organizovali, kryli a obhajovali všetky smerácke podvody a ktorí sa len falošne na Hlas premenovali,“ napísal Matovič.

Zároveň dodal, že keď pred rokom zverejnil, že ľudia v pozadí politiky majú eminentný záujem vytvoriť vládu Hlas-SD, SaS, PS, liberáli hovorili, že "blúzni a s mafiou zo SmeroHlasu" sa spájať neplánujú.

Budúce voľby budú podľa Matoviča o tom, kto zradí s mafiou a komu sa dá veriť, že s ľuďmi, ktorí majú na svedomí totálne rozkradnutie Slovenska či smrť Jána a Martiny, nikdy nezradia. Zdôraznil, že OĽaNO do koalície so Smerom a ani premenovaným Smerom nikdy nevstúpi.
Zdroj: Webnoviny.sk - Matovič: Návrh na moje odvolanie je potvrdením, že SaS sa po voľbách bez hanby spojí so smerákmi premenovanými na Hlas-SD © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Industriálna Spilka Offices je súčasťou Týždňa zelených budov
<< predchádzajúci článok
Ukrajinská armáda vytlačila Rusov z okolia rieky Oskil, okupanti tak prichádzajú o ďalšie kľúčové pozície