Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

29. októbra 2023

Matoviča by v inom štáte možno vypli, bolo to nechutné a niečo také do slovenskej politiky nepatrí Ivana Štefunka z hnutia Progresívne Slovensko (PS) vystúpenie Igora Matoviča (Zdieľať
64746122c900c667428276 676x451 29.10.2023 (SITA.sk) - Ivana Štefunka z hnutia Progresívne Slovensko (PS) vystúpenie Igora Matoviča (hnutie Slovensko) pri voľbe predsedu Národnej rady SR šokovalo. Poznamenal, že v inom štáte by Matoviča možno vypli. Uviedol to v diskusnej relácii Rozhlasu a televízie Slovenska (RTVS) O 5 minút 12.

Viac o téme: Ficova vláda (koalícia Smer-SD, Hlas-SD a SNS)Ondrej Dostál zo strany Sloboda a Solidarita k predmetnej téme uviedol, že liberáli chcú byť tvrdou opozíciou, no zdôraznil, že sa nemienia uchyľovať k osobným urážkam. Podotkol, že so svojimi straníckymi kolegyňami Janou Bittó Cigánikovou a Vladimírou Marcinkovou počas Matovičovho vystúpenia odišli.

Bolo to absolútne nechutné a som rád, že sa za týmto stolom zhodneme, že niečo také do slovenskej politiky nepatrí," povedal poslanec strany Smer-SD Marián Kéry. Dodal však, že na to je rokovací poriadok zrejme prikrátky a obáva sa, že sa to bude opakovať.


Zdroj: SITA.sk - Matoviča by v inom štáte možno vypli, bolo to nechutné a niečo také do slovenskej politiky nepatrí  © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ministerstvo zdravotníctva v Pásme Gazy informovalo o počte zabitých Palestínčanov, viac ako tri tisíc z nich sú deti
<< predchádzajúci článok
Ruský útok dronmi Šáhid bol neúspešný, škody Ukrajincom nespôsobila ani riadená strela Ch-59