Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

22. júla 2006

Máziková, Štroffek či Czoborová budú súťažiť v krasokorčuľovaní na Joj-keAj keď sa v lete zvyčajne chodí na pláž či k jazeru, slovenské celebrity sa schladzujú na ľadovej ploche.Zdieľať
Pripravujú sa totiž na novú šou Hviezdy na ľade, ktorú televízia JOJ začne vysielať od septembra. Štrnásť týždňov bude štrnásť známych tvárí súťažiť v krasokorčuľovaní a iba hodnotenie poroty a divácke esemesky rozhodnú, kto sa stane kráľom či kráľovnou "slovenského ľadu".

      Speváci Eva Máziková, Janko Lehotský a Ivan Štroffek, herci Diana Mórová, Ivo Gogál, Marián Labuda ml., exvyvolená Barbi či fitneska Zora Czoborová budú týždeň čo týždeň predvádzať choreografie na ľade. Po boku profesionálnych korčuliarov ich čaká aj drina a tvrdé tréningy.
      "Príprava sa začne na budúci týždeň, okrem ľadu sa bude trénovať aj na suchom povrchu, či vo fitnes centrách," povedal dnes pred novinármi výkonný riaditeľ televízie Matej Ribanský s tým, že štáb novej relácie oslovil približne dvadsiatku mediálne známych osobností. "Jednou z podmienok bolo, že daná osobnosť musela byť fyzicky zdatná. Tréningy i samotná šou budú totiž náročné. Môže dôjsť aj k zraneniam, preto sú osobnosti poistené. Takmer všetci oslovení prijali ponuku účinkovať v ľadovej šou s radosťou, no niektorí boli časovo vyťažení, takže sa ukážu len ako hostia," dodal.  
      Osobnými trénermi celebrít budú majstri sveta v krasokorčuľovaní z roku 1995 Radka Kovaříková a René Novotný, do poroty zasadne napríklad profesionálny tréner Martin Skotnický, známy slovenský športový komentátor Karol Polák, ale i herečka Zdena Studenková. O spestrenie programu sa postará moderátorská dvojka Matej "Sajfa" Cifra a Michaela Majerníková.
      Okrem ľadovej šou Joj-ka na jeseň pripravuje niekoľko ďalších nových programov. Na otázku, ako to dopadne, keď mama odíde na pár dní preč z domu a o deti i domácnosť sa musí starať otec, dá odpoveď relácia Otec v akcii. Prehľad zo zaujímavých spoločenských akcií, večierkov a párty prinesie nová šoubizová relácia Mojito, ktorú budú moderovať Karin Haydu a Didiana, relácia s hudobnými novinkami má jednoduchý a výstižný názov - Hitparáda. Televízia plánuje aj zábavno-súťažnú reláciu, ktorej pracovný názov je zatiaľ Poker face.

(TASR)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Spisovateľovi Danovi Brownovi má radiť africký arcibiskup Emanuel Milingo
<< predchádzajúci článok
Calista Flockhart sa vracia do sveta seriálov

Máziková, Štroffek či Czoborová budú súťažiť v krasokorčuľovaní na Joj-ke - diskusné fórum čitateľov

hlbsie sa uz ani neda padnut22.7. 17:50:55