Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

28. októbra 2010

Médiá špekulujú o Putinovom monokliMonokel ruského premiéra Vladimira Putina bol vo štvrtok hlavnou témou, ktorú rozoberali ruské a ukrajinské médiá. Po jeho stredajšej návšteve Kyjeva s hrubou vrstvou mejkapu na tvári ...Zdieľať
putin Foto: SITA/APMOSKVA 28. októbra (WEBNOVINY) - Monokel ruského premiéra Vladimira Putina bol vo štvrtok hlavnou témou, ktorú rozoberali ruské a ukrajinské médiá. Po jeho stredajšej návšteve Kyjeva s hrubou vrstvou mejkapu na tvári špekulovala tlač oboch krajín o tom, či sa najmocnejší muž Ruska zranil pri džude alebo dokonca podstúpil plastickú operáciu. Mejkapu sa Putinovo zranenie nepodarilo úplne prekryť a všetci novinári tak mali len jednu tému. "Ako prišiel Putin k monoklu?" pýtal sa dokonca aj uznávaný ruský denník Kommersant. Tipol to na zranenie pri športe.


"Nechal sa Putin vyliftovať?" pýtal sa aj ukrajinský týždenník Levyj Bereg. Možno mu len trhali zub, špekuloval ďalej. Podľa ukrajinskej televízie TCH pricestoval Putin do Kyjeva s "vyslovene zlou náladou" a "niečím podobným veľkej modrine na ľavej lícnej kosti". Zreteľné bolo tiež spuchnutie, pričom všetko sa snažil zamaskovať zle naneseným mejkapom, uviedla televízia.

Tlačová konferencia s jeho ukrajinským kolegom Mykolom Azarovom ako aj večera boli odvolané.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zrekonštruovaný most v Malackách je už prejazdný
<< predchádzajúci článok
Rektori odmietajú zverejňovanie prác na internete

Médiá špekulujú o Putinovom monokli - diskusné fórum čitateľov