Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

19. marca 2009

Mesto tieňov: Väčšinu častí druhej série Mesta tieňov už nakrútiliProdukčná spoločnosť D.N.A. už nakrútila osem častí druhej série slovenského kriminálneho seriálu Mesto tieňov.Zdieľať
Tie sú v súčasnosti vo fáze postprodukcie. V desaťdielnej sérii bude viesť vyšetrovanie dvojica kriminalistov Ivan Tomeček a Tomáš Benkovský v podaní Pavla Višňovského a Mariána Mitaša, ktorých si diváci a diváčky obľúbili už v prvej sérii. Ich kolegov Sergeja Koprivu a Olivera Bachratíka si znova zahrajú Ladislav Hrušovský a Róbert Jakab. Popri Soni Norisovej sa v seriáli objaví ďalšia žena, a to herečka Anna Javorková, ktorá si zahrá patologičku.

Jednotlivé časti vznikajú v réžii Petra Bebjaka a Róberta Švedu, pre iné povinnosti od spolupráce odstúpil Gejza Dezorz. Medzičasom pracoval rovnaký tím tvorcov na českom seriáli Kriminálka Anděl, ktorý vznikol na základe Mesta tieňov. Ako upozornil režisér Peter Bebjak, pre televíziu Markíza nechce vyrobiť druhú Kriminálku Anděl. Práve naopak, chce sa vrátiť k pôvodnému Mestu tieňov a na základe skúseností z českého seriálu vylepšiť prvky, ktoré v prvej sérii "nefungovali".

(SITA)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Honza Nedvěd vystúpil v bratislavskom Novom Meste
<< predchádzajúci článok
V múzeu poletujú živé exotické motýle

Mesto tieňov: Väčšinu častí druhej série Mesta tieňov už nakrútili - diskusné fórum čitateľov