![]() |
| Správy | Reality | Video | TV program | TV Tipy | Práca | |
|
Pondelok 3.11.2025
|
Autobazár | Dovolenka | Výsledky | Kúpele | Lacné letenky | Lístky |
|
Meniny má Hubert
|
Ubytovanie | Nákup | Horoskopy | Počasie | Zábava | Kino |
|
|
|
|
|
|
|
|
05. augusta 2019
Mestská krytá plaváreň na Štiavničkách je po odstávke už otvorená
Ilustračná snímka.
Zdieľať
Ilustračná snímka. Foto: TASR/Dušan Hein"Vymenili sme vodu v bazénoch, zrealizovali veľké čistenie, dezinfekciu i drobné stavebné práce. Postupne finalizujeme aj projektovú dokumentáciu na výstavbu parkoviska pri plavárni, ktoré je v súčasnosti v dezolátnom stave," reagoval na sociálnej sieti banskobystrický primátor Ján Nosko.
V meste pod Urpínom sa plaváreň uzatvára už niekoľko rokov práve počas letných prázdnin, keďže plavecké kluby svojim trénerom a zverencom v tom období doprajú voľno pred začiatkom novej plaveckej sezóny a pre ostatných plávaniachtivých návštevníkov je počas priaznivého počasia v lete k dispozícii susedné plážové kúpalisko.
Podľa mestskej obchodnej spoločnosti MMB, pod ktorú plaváreň patrí, každá potrebuje aspoň raz do roka dlhší časový priestor pre opravy a údržbu. Tie sa nedajú vykonávať počas prevádzky.
Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR
