Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

15. januára 2007

Mestskí policajti si v Bratislave posvietili aj na taxikárovNapriek častým kontrolám bratislavskej mestskej polície zameraným na taxislužby, policajti stále zisťujú závažné nedostatky. Mnohé z nich sa končia oznámením na správne konanie. Minulý ...Zdieľať

BRATISLAVA 15. januára (WEBNOVINY) - Napriek častým kontrolám bratislavskej mestskej polície zameraným na taxislužby, policajti stále zisťujú závažné nedostatky. Mnohé z nich sa končia oznámením na správne konanie. Minulý týždeň sa o tom mohlo presvedčiť dvanásť taxikárov, informoval agentúru SITA hovorca Mestskej polície Peter Pleva.

Najviac priestupkov v hlavnom meste majú v druhom kalendárnom týždni na svedomí šoféri. Hliadky preverovali 1 801 prípadov, až 719 vodičov sa previnilo voči pravidlám bezpečnosti a plynulosti v cestnej premávke. So zaparkovaním svojich áut na trávnatých plochách si problém nerobilo 151 vodičov, vyhradené parkovacie miesta si bez povolenia prisvojilo 73 motoristov. "Papuče" si na svojich autách našlo 372 šoférov a po odtiahnuté vozidlá si na parkoviská odťahovacích služieb muselo zájsť 227 vodičov. Na miestne úrady smerovalo deväť oznámení o výskyte autovrakov. Do štatistiky aktívne prispeli aj majitelia psov, išlo až o 109 nových prípadov. Najviac priestupkov sa minulý týždeň stalo na Saratovskej ulici - 47.

SITA© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Minister Izák v Bruseli o navýšení kvót emisií CO2
<< predchádzajúci článok
Nádej proti rakovine prichádza so slepačími vajcami

Mestskí policajti si v Bratislave posvietili aj na taxikárov - diskusné fórum čitateľov