Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

02. júna 2021

Milan zaútočil na policajtov, počas nasadzovania pút ich aj viackrát opľulAgresívny muž v bratislavskej Petržalke v nedeľu rušil nočný pokoj, následne pľul a útočil na privolaných policajtov. Vyšetrovateľ vzniesol obvinenie 32-ročnému Milanovi Š. pre trestný čin útoku na ...Zdieľať
thinkstockphotos 611631070 676x451 2.6.2021 (Webnoviny.sk) - Agresívny muž v bratislavskej Petržalke v nedeľu rušil nočný pokoj, následne pľul a útočil na privolaných policajtov. Vyšetrovateľ vzniesol obvinenie 32-ročnému Milanovi Š. pre trestný čin útoku na verejného činiteľa.


Ako uviedla bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti, muž skončil na policajnom oddelení pre rušenie nočného pokoja v petržalskom parku.

„Menovaný v snahe ovplyvniť činnosť službukonajúcich policajtov v priestoroch obvodného oddelenia Policajného zboru zaútočil na jedného z jej členov," uviedla polícia s tým, že útok smeroval na životne dôležitý orgán. Muž sa správal agresívne a kládol aktívny odpor.

„Z uvedeného dôvodu museli policajti voči útočníkovi použiť donucovacie prostriedky," dodala polícia s tým, že počas nasadzovania pút muž policajtov viackrát opľul. Vec budú riešiť v takzvanom super rýchlom konaní.

V prípade preukázania viny hrozí obvinenému Milanovi trest odňatia slobody na jeden rok až päť rokov.


Zdroj: Webnoviny.sk - Milan zaútočil na policajtov, počas nasadzovania pút ich aj viackrát opľul © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Heger sa rozprával s Remišovou aj Kolíkovou. Ohrozí situácia v strane Za ľudí vládnu koalíciu?
<< predchádzajúci článok
Vodič zišiel z cesty a neprežil náraz do betónového odvodňovacieho kanála (foto)

Milan zaútočil na policajtov, počas nasadzovania pút ich aj viackrát opľul - diskusné fórum čitateľov