Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

21. júla 2021

Milanová: Slovensko sa chce vydať cestou, ktorá na kultúrnych podujatiach navýši počty zaočkovaných ľudíNavýšiť počty divákov na kultúrnych podujatiach v prípade zaočkovaných ľudí je cesta, ktorou sa chce Slovensko vydať. Pred stredajším ...Zdieľať
bsc01914 676x451 21.7.2021 (Webnoviny.sk) - Navýšiť počty divákov na kultúrnych podujatiach v prípade zaočkovaných ľudí je cesta, ktorou sa chce Slovensko vydať. Pred stredajším rokovaním vlády to povedala ministerka kultúry Natália Milanová (OĽaNO).


Na otázku, kedy by mohlo prísť v tejto oblasti k zmene však nevedela odpovedať, keďže podľa jej slov mutujúci variant koronavírusu neustále mení svoje podoby.

„Kultúrny semafor má jasné zadefinované predvídateľné ukazovatele. Nedovolím si tvrdiť, že momentálne dokážeme presadiť to, aby boli tie počty nejako menené. Zatiaľ ostávame na tom, čo je v kultúrnom semafore zadefinované," ozrejmila Milanová. Zdôraznila, že je dôležité, aby zaočkovanosť populácie Slovenska dosiahla úroveň minimálne 70 percent, aby sa aj kultúre „ľahšie rozbiehalo".


Zdroj: Webnoviny.sk - Milanová: Slovensko sa chce vydať cestou, ktorá na kultúrnych podujatiach navýši počty zaočkovaných ľudí © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Rast počtu predplatiteľov Netflixu sa prudko spomalil, bol najhorší za osem rokov
<< predchádzajúci článok
Nová technológia od Huawei dokáže zachránit' život

Milanová: Slovensko sa chce vydať cestou, ktorá na kultúrnych podujatiach navýši počty zaočkovaných ľudí - diskusné fórum čitateľov