Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

28. februára 2021

Ministerstvo vnútra nakupuje tričká a polokošele pre policajtov a hasičov za vyše tri milióny eurMinisterstvo vnútra SR uzavrelo dve zmluvy na zabezpečenie tričiek a polokošieľ pre príslušníkov Policajného zboru a Hasičského a ...Zdieľať
02 4 676x451 28.2.2021 (Webnoviny.sk) - Ministerstvo vnútra SR uzavrelo dve zmluvy na zabezpečenie tričiek a polokošieľ pre príslušníkov Policajného zboru a Hasičského a záchranného zboru v hodnote viac ako tri milióny eur.


Ako sa uvádza v zmluvách zverejnených v Centrálnom registri zmlúv, tovar má rezortu dodať spoločnosť Fintex s.r.o.

Dlhý aj krátky rukáv


V rámci zmluvy v hodnote 2 700 810 eur aj s DPH má rezort získať 32-tisíc čiernych tričiek s dlhým aj krátkym rukávom, 77 500 zelených polokošieľ s oboma typmi rukávov a tiež 16 400 oboch typov bielych polokošieľ a 8 400 oboch typov čiernych polokošieľ.

V rámci zmluvy v hodnote 299 992 eur s DPH zase ministerstvo zabezpečí 13 500 modrých polokošieľ s krátkym aj dlhým rukávom a 934 bielych tričiek.

Nakúpili aj obuv


Tovar by podľa zmlúv mal mať rezort k dispozícii postupne počas júna, júla a septembra tohto roku. Rovnaká spoločnosť už minulý rok ministerstvu dodala 5-tisíc zelených a modrých polokošieľ v hodnote 108 300 eur s DPH.

Ministerstvo tiež ešte v minulom roku uzavrelo tri zmluvy na dodanie obuvi pre policajtov a hasičov v celkovej hodnote 3 025 852 eur.

Rezort vtedy informoval, že pre obe zložky zabezpečili trekové topánky, zimné topánky, poltopánky, športové a aj zásahové topánky.


Zdroj: Webnoviny.sk - Ministerstvo vnútra nakupuje tričká a polokošele pre policajtov a hasičov za vyše tri milióny eur © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Dominikánska republika plánuje postaviť plot na hraniciach s Haiti, oznámil prezident Abinader
<< predchádzajúci článok
Jemenskí húsiovia údajne vystrelili na saudskoarabský Rijád balistickú raketu a vyslali drony

Ministerstvo vnútra nakupuje tričká a polokošele pre policajtov a hasičov za vyše tri milióny eur - diskusné fórum čitateľov