Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

07. augusta 2020

Miroslav Šatan má na zväze nových spolupracovníkov, chce viac spojiť hokejové hnutieNovým generálnym sekretárom Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH) sa stal Ivan Pulkert, ktorý nahradil na tomto poste ...Zdieľať
17_dsc6221 676x472 7.8.2020 (Webnoviny.sk) - Novým generálnym sekretárom Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH) sa stal Ivan Pulkert, ktorý nahradil na tomto poste Miroslava Valíčka. Ten sa vzdal funkcie v júni. Hokejový zväz tiež zriadil aj novú pozíciu výkonného riaditeľa a ním sa stal Peter Kruľ.

Musia ísť príkladom


"Ak chceme, aby v budúcnosti slovenský hokej fungoval lepšie, musíme začať od seba a ísť príkladom. Verím, že s pomocou týchto dvoch odborníkov budeme fungovať lepšie, zároveň sa nám podarí zlepšiť komunikáciu voči klubom a ešte viac spojiť hokejové hnutie,“ povedal prezident SZĽH Miroslav Šatan podľa zväzového webu.

"Hokej som niekoľko rokov hrával. Je mojou srdcovou záležitosťou, preto som prijal ponuku zväzu a rád by som svoje skúsenosti preniesol do tohto prostredia. Prichádzam s víziou spájania hokejového hnutia. Verím, že spoločnými silami sa nám podarí budovať hnutie na úrovni infraštruktúry, počtu hokejistov, zlepšovania hokejového prostredia, výchovy mládeže a podobne,“ povedal po nástupe nový generálny sekretár Pulkert.

Spoločná vízia do budúcnosti


Cieľom Kruľa je v SZĽH uplatniť skúsenosti, ktoré nadobudol pri transformácii firiem po celom svete. "Nechcem slovom transformácia strašiť. Iba zjednotením plánovania, spolupráce a fungovania všetkých oddelení na zväze dosiahneme to, aby sme všetci išli za spoločnou víziou do budúcnosti,“ ozrejmil nový výkonný riaditeľ.Zdroj: Webnoviny.sk - Miroslav Šatan má na zväze nových spolupracovníkov, chce viac spojiť hokejové hnutie © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Poľskí lekári prebrali z kómy cyklistu Jakobsena, jeho stav je po ťažkom páde dobrý
<< predchádzajúci článok
Jazdec formuly 1 mal opäť pozitívny test na koronavírus, Pérez vynechá výročnú Grand Prix

Miroslav Šatan má na zväze nových spolupracovníkov, chce viac spojiť hokejové hnutie - diskusné fórum čitateľov