Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

14. marca 2012

Mlieko od firmy Rajo nebolo škodlivé, tvrdia veterináriNízkotučné mlieko vyrábané spoločnosťou Rajo, a.s. nebolo podľa Štátnej veterinárnej a potravinovej správy (ŠVPS) SR zdraviu škodlivé. Inšpektori regionálnej potravinovej správy ...Zdieľať
mlieko BRATISLAVA 14. marca (WEBNOVINY) - Nízkotučné mlieko vyrábané spoločnosťou Rajo, a.s. nebolo podľa Štátnej veterinárnej a potravinovej správy (ŠVPS) SR zdraviu škodlivé.


Inšpektori regionálnej potravinovej správy vykonali viacero kontrol v podniku, nezistili však žiadne nedostatky alebo odchýlky.

V reakcii na informácie zverejnené na portáli aktuálne.sk o tom agentúru SITA informovala vedúca kancelárie ústredného riaditeľa ŠVPS Paulína Komarová.

"Podľa vyjadrenia spoločnosti Rajo a.s. išlo o problémy s kvalitou mlieka," dodala.

Internetový portál aktuálne.sk informoval, že spoločnosť Rajo musela z pultov predajní stiahnuť stovky litrov nízkotučného mlieka. Podľa zákazníčky, ktorá si takéto mlieko kúpila, malo bližšie k vode než k mlieku.

Členka predstavenstva pre obchod a marketing Zuzana Stanová pre portál potvrdila, že takýto problém zaznamenali. Konkrétne išlo o nízkotučne mlieko Rajo s dátumom spotreby 28. marca 2012. Firma podľa nej evidovala 444 reklamácií od zákazníkov.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Podľa vlády Štefan Harabin vo svojej sťažnosti zavádza
<< predchádzajúci článok
Muža odsúdili za pokusy o znásilnenie a súlož so 14-ročnou

Mlieko od firmy Rajo nebolo škodlivé, tvrdia veterinári - diskusné fórum čitateľov