Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

17. marca 2019

Most-Híd apeluje na triezvy úsudok postupujúcich kandidátovNa archívnej snímke predseda strany Most-Híd Béla Bugár.Zdieľať
Na archívnej snímke predseda strany Most-Híd Béla Bugár. Foto: TASR - Jakub Kotian
Bratislava 17. marca (TASR) – Most-Híd apeluje na postupujúcich kandidátov, aby kampaň naďalej viedli s triezvym úsudkom a aby k témam  pristupovali zodpovedne. TASR o tom informovala hovorkyňa Mosta-Híd Klára Debnár.


"Vyvolané emócie by sa nám mohli vypomstiť vo voľbách do Európskeho parlamentu, ktoré nás čakajú pár týždňov po druhom kole prezidentských volieb," uviedol Most-Híd.

Strana zablahoželala k postupu do druhého kola prezidentských volieb Zuzane Čaputovej aj Marošovi Šefčovičovi. "Je to dobrá správa pre Slovensko, pre jeho budúcnosť. Nemali by sme však opomenúť pomerne silnú podporu predstaviteľov extrémistických tém, medzi ktorými sú aj naše členstvo v euroatlantických štruktúrach a celkové smerovanie Slovenska," dodal Most-Híd.

Do druhého kola prezidentských volieb postúpili Čaputová, ktorá získala 40,57 percenta hlasov a Šefčovič so ziskom 18,66 percenta hlasov. Volebná účasť dosiahla 48,74 percenta, čo je 2.158.859 voličov. Druhé kolo prezidentských volieb sa uskutoční 30. marca.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V Hraničnom treba na kostolíku opraviť strechu, obec hľadá peniaze
<< predchádzajúci článok
BABOŠ: Obaja kandidáti majú potenciál osloviť ďalších voličov

Most-Híd apeluje na triezvy úsudok postupujúcich kandidátov - diskusné fórum čitateľov