Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport    MS v hokeji 2019

15. mája 2019

MS 2019: Kanada prišla o obrancu MontouraNa snímke sprava Róbert Lantoši (Slovensko) a Brandon Montour (Kanada) počas zápasu základnej A-skupiny Slovensko - Kanada na 83. majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji v Košiciach 13. mája 2019.Zdieľať
Na snímke sprava Róbert Lantoši (Slovensko) a Brandon Montour (Kanada) počas zápasu základnej A-skupiny Slovensko - Kanada na 83. majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji v Košiciach 13. mája 2019. Foto: TASR - Martin Baumann
 
Košice 15. mája (TASR) - Kanadská hokejová reprezentácia dohrá majstrovstvá sveta bez obrancu Brandona Montoura. Dvadsaťpäťročný hráč Buffala Sabres utrpel v pondelňajšom zápase so Slovenskom bližšie nešpecifikované zranenie v spodnej časti tela a na šampionáte si už nezahrá.


"Je mrzuté, že hráč ako Brandon sa zranil na svojich premiérových majstrovstvách. Je kľúčový hráč, ktorý priniesol do tímu veľmi veľa. Želáme mu veľa šťastia pri zotavovaní," citovala stránka iihf.com člena realizačného tímu kanadskej reprezentácie Jasona Botterilla.

Kanada má na oficiálnej súpiske pre MS ešte jedno voľné miesto medzi korčuliarmi, bez Montoura na nej figuruje len šesť obrancov.

 

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Romain Velez už netrénuje bratov Žampovcov v alpskom lyžovaní
<< predchádzajúci článok
Cyklista Cavagna zvíťazil v 3. etape v Kalifornii, Peter Sagan 111.

MS 2019: Kanada prišla o obrancu Montoura - diskusné fórum čitateľov