Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

11. decembra 2019

Muž chcel v Bratislave okradnúť dôchodkyňu, sotil ju na zemBratislavskí policajti vyšetrujú okolnosti lúpeže, ku ktorej došlo v utorok (10.12.) okolo 07.08 h na chodníku pred jedným z obytných domov na Hraničnej ulici v Bratislave. ...Zdieľať
Ilustračné foto Foto: TASR
Bratislava 11. decembra (TASR) - Bratislavskí policajti vyšetrujú okolnosti lúpeže, ku ktorej došlo v utorok (10.12.) okolo 07.08 h na chodníku pred jedným z obytných domov na Hraničnej ulici v Bratislave. Informujú o tom na sociálnej sieti.
Doposiaľ neznámy páchateľ mal pristúpiť k 80-ročnej poškodenej a sotiť ju tak, že spadla na zem. Pokúsil sa jej vytrhnúť z rúk kabelku, čo sa mu nepodarilo, a ušiel na neznáme miesto.

Polícia výzýva občanov na spoluprácu pri hľadaní páchateľa, ktorým by mal byť 16- až 20-ročný muž, vysoký približne 165 cm, štíhlej postavy. Oblečenú mal sivú kapucňu a sivý šál.

Akékoľvek informácie, ktoré by mohli napomôcť k objasneniu skutku, možno oznámiť na bezplatnom čísle polície 158 alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Polícia taktiež žiada svedkov udalosti, ktorí v tom čase prechádzali Hraničnou ulicou a majú v aute kameru, aby jej záznamy zálohovali a poskytli polícii pre ďalšie trestné konanie a objasnenie skutku.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Francúzska vláda predstaví návrh dôchodkovej reformy
<< predchádzajúci článok
Zasadnutie mestského zastupiteľstva v Trenčíne začalo minútou ticha

Muž chcel v Bratislave okradnúť dôchodkyňu, sotil ju na zem - diskusné fórum čitateľov