Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

25. februára 2020

Muž, ktorý zabil a jedol svojho priateľa, je psychicky chorý a nemôže sa postaviť pred súdObyvateľ amerického štátu Michigan, ktorý v decembri zabil a následne začal konzumovať telo 25-ročného Kevina Bacona, nie je mentálne spôsobilý postaviť sa pred súd. V utorok o tom s odvolaním sa na ...Zdieľať
policia 1 676x449 25.2.2020 (Webnoviny.sk) - Obyvateľ amerického štátu Michigan, ktorý v decembri zabil a následne začal konzumovať telo 25-ročného Kevina Bacona, nie je mentálne spôsobilý postaviť sa pred súd. V utorok o tom s odvolaním sa na posudok michiganského Centra pre forenznú psychiatriu informoval advokát obvineného Douglas Corwin.


Pred súdom, ktorý by sa mal začať vo štvrtok, sa tak obvinený objaví až po tom, čo podstúpi liečbu, ktorá by mohla upraviť jeho zdravotný stav, dodal Corwin.

Mark Latunski z mestečka Bennington, vzdialeného 145 kilometrov na severozápad od Detroitu, je obvinený zo zabitia svojho 25-ročného partnera, s ktorým si predtým dohodol rande cez službu Grindr.

Policajti našli telo obete visieť zo stropu v Latunského dome, a tiež zistili, že páchateľ medzičasom skonzumoval niektoré časti tela obete.


Zdroj: Webnoviny.sk - Muž, ktorý zabil a jedol svojho priateľa, je psychicky chorý a nemôže sa postaviť pred súd © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Voľby 2020: Politickí lídri vyzvali v predvolebnej diskusii na účasť vo voľbách
<< predchádzajúci článok
Fico musí prežívať ťažké časy pri predstave, že ho porazí poloblázon z Trnavy, vraví Matovič

Muž, ktorý zabil a jedol svojho priateľa, je psychicky chorý a nemôže sa postaviť pred súd - diskusné fórum čitateľov