Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

25. júna 2024

Muž na diaľnici D2 neprežil zrážku s nákladným automPolicajti Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave boli v utorok krátko po 19:30 vyslaní na diaľnicu D2, kde v úseku 42 km diaľnice v smere do Bratislavy došlo v pravom jazdnom ...Zdieľať
policia policajne auto 676x487 25.6.2024 (SITA.sk) - Policajti Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave boli v utorok krátko po 19:30 vyslaní na diaľnicu D2, kde v úseku 42 km diaľnice v smere do Bratislavy došlo v pravom jazdnom pruhu k zrážke 42-ročného muža a nákladného motorového vozidla.


„Muž na mieste utrpel zranenia, ktorým aj napriek snahe privolaných záchranárov podľahol. Presné príčiny, ako aj okolnosti za ktorých k nehode došlo, sú predmetom vyšetrovania,“ informoval o tragickej udalosti hovorca Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave Michal Szeiff.

Z dôvodu odstraňovania následkov tejto nehody bol pravý jazdný pruh neprejazdný, premávka bola vedená v ľavom jazdnom pruhu.


Zdroj: SITA.sk - Muž na diaľnici D2 neprežil zrážku s nákladným autom © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Maďarský úrad na ochranu štátnej suverenity začal prešetrovať činnosť Transparency International
<< predchádzajúci článok
Top foto dňa (25. jún 2024): Rekonštrukcia kaštieľa v Rusovciach, pôsobenie Machaja v RTVS aj otvorenie nového Vrbického mosta