Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

20. novembra 2019

Na kandidátke Mosta-Híd budú aj predstavitelia strany ŠancaNa archívnej snímke zľava minister životného prostredia SR László Sólymos a podpredseda NR SR Béla Bugár (obidvaja Most-Híd).Zdieľať
Na archívnej snímke zľava minister životného prostredia SR László Sólymos a podpredseda NR SR Béla Bugár (obidvaja Most-Híd). Foto: TASR - Jakub Kotian
Bratislava 20. novembra (TASR) - Strana Most-Híd sa dohodla na spolupráci s mimoparlamentnou stranou Šanca. O spolupráci informoval Most-Híd na sociálnej sieti.


"Predstavitelia mimoparlamentnej strany Šanca budú kandidovať, podobne ako predstavitelia MKDA, na kandidátke Mosta-Híd vo voľbách v roku 2020," uviedla strana s tým, že bližšie informácie poskytne vo štvrtok (21. 11.).

Strana Šanca vznikla v roku 2015, založila ju Eva Babitzová. Súčasným predsedom je Viliam Novotný, bývalý funkcionár a poslanec Národnej rady SR za SDKÚ-DS.

Parlamentné voľby sa budú konať 29. februára 2020. Právo voliť má plnoletý občan SR. Kampaň sa už začala. Politické strany a hnutia musia podať kandidačnú listinu do 1. decembra 2019.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Krymský súd nariadil demoláciu chrámu ukrajinskej pravoslávnej cirkvi
<< predchádzajúci článok
Merkelová zaslala kondolencie rodine lekára Fritza von Weizsäckera

Na kandidátke Mosta-Híd budú aj predstavitelia strany Šanca - diskusné fórum čitateľov