Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

11. júla 2019

Na Kyneku v Nitre sa začína výstavba 11 viladomov so 77 bytmiV Nitre sa začína výstavba komunitného bývania Kynek RezidencieZdieľať
V Nitre sa začína výstavba komunitného bývania Kynek Rezidencie Foto: JTRE
Nitra 11. júla (TASR) – V Nitre na Kyneku sa začína výstavba nových bytov Kynek Rezidencie. V areáli s rozlohou 1,4 hektára vznikne 11 viladomov so 77 bytmi. Výstavba by mala byť ukončená v decembri budúceho roka, realizuje ju developerská spoločnosť J&T RealEstate (JTRE). Na projekte spolupracuje s realitným fondom Náš prvý realitný o. p. f., ktorý patrí do portfólia Prvej penzijnej správcovskej spoločnosti Poštovej banky, správ. spol., a. s.


V lokalite v blízkosti historického kaštieľa s anglickým parkom a športovo-rekreačným areálom vyrastie uzavretý areál, ktorý bude ponúkať komunitné bývanie. Viac ako tretinu areálu bude tvoriť zeleň. Vo viladomoch s tromi nadzemnými podlažiami vznikne 33 dvojizbových, 22 trojizbových a 22 štvorizbových bytov s rozlohou od 42,9 do 107,4 štvorcového metra, informoval výkonný riaditeľ JTRE Pavel Pelikán. Súčasťou areálu bude viac ako sto parkovacích miest.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Na juhu Filipín zavraždili novinára
<< predchádzajúci článok
Venezuela použije počas júlových manévrov ruskú vojenskú techniku

Na Kyneku v Nitre sa začína výstavba 11 viladomov so 77 bytmi - diskusné fórum čitateľov