Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

06. októbra 2010

Na letisku v Poprade zvýšia monitoring pohybu osôbNa popradskom letisku dnes mimoriadne zasadal bezpečnostný výbor Letiska Poprad-Tatry, a.s. Dôvodom mimoriadneho rokovania boli „bezpečnostné otázky v ...Zdieľať
poprad letisko Ilustračné foto SITA/Rastislav Ovšonka

POPRAD 6. októbra (WEBNOVINY) – Na popradskom letisku dnes mimoriadne zasadal bezpečnostný výbor Letiska Poprad-Tatry, a.s. Dôvodom mimoriadneho rokovania boli „bezpečnostné otázky v spojitosti s varovaním amerického ministerstva zahraničných vecí pred zvýšeným rizikom možných teroristických útokov vo Veľkej Británii, Francúzsku a Nemecku,“ informovala SITA výkonná riaditeľka Letiska Poprad-Tatry, a.s. Ivana Herkeľová.

Mimoriadny bezpečnostný výbor letiska okrem krokov vyplývajúcich z bezpečnostného programu letiska prijal aj ďalšie opatrenia. Ide najmä o zvýšený monitoring pohybu osôb a vozidiel v areáli letiska pracovníkmi oddelenia hraničnej kontroly Policajného zboru Poprad – letisko, zvýšenú kontrolu vlastných bezpečnostných zložiek letiska a zvýšenie súčinnosti bezpečnostných zložiek letiska a Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Poprade. „Ďalšie kroky a opatrenia, ktoré boli prijaté, nebudeme z objektívnych dôvodov bližšie špecifikovať,“ dodala Herkeľová.

SITA

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Yura Corporation chce otvoriť pobočku v Pravenci
<< predchádzajúci článok
Negatívne dopady z mýta prevyšujú príjmy z výberu