Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

31. júla 2012

Na nábreží Dunaja prasklo potrubie, museli odkloniť MHDPri bratislavskom PKO na nábreží Dunaja dnes v skorých ranných hodinách prasklo potrubie. Ako informovala Alexandra Maszayová z Bratislavskej vodárenskej spoločnosti, potrubie prasklo ...Zdieľať
areal zahrady vodarenskeho muzea v BRATISLAVA 31. júla - Oba jazdné pruhy v smere do centra mesta na Nábreží generála Svobodu v Bratislave polícia uzavrela, premávka je presmerovaná do protismeru.


Ako informovala bratislavská policajná hovorkyňa Petra Hrášková, na ceste na nábreží je voda, v skorých ranných hodinách tu prasklo vodovodné potrubie.

Obmedzenie je riadne vyznačené dopravným značením. Polícia žiada vodičov, aby v tomto úseku zvýšili opatrnosť, riadili sa pokynmi polície a pokiaľ je to možné, aby sa mu vyhli.

Ako informovala Alexandra Maszayová z Bratislavskej vodárenskej spoločnosti, potrubie prasklo oproti Výskumnému ústavu vodného hospodárstva, poruchu na mieste opravujú vodári.

Maszayová dodala, že ide o veľké potrubie, poruchu by teda mohli odstrániť v poobedňajších hodinách. Ako uviedla hovorkyňa Dopravného podniku Bratislava Agáta Staneková, po 6:00 obnovili električkovú dopravu, no s obmedzenou rýchlosťou.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Požiar ničil zberný dvor v Košiciach, zhorel odpad
<< predchádzajúci článok
Päť mýtov o chudnutí